NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 EUR

TAVO INTERJERO KODAS

MŪSŲ PARTNERIAI

WIJCK

WIJCK gaminiai yra sukurti Amsterdame ir gaminami Nyderlanduose. Produktams būdingas minimalistinis dizainas, prabangus ir elegantiškas juodos ir baltos spalvų derinys. Dėl to WIJCK gaminiai yra nesenstantys ir tinkami bet kokiam interjerui!

Naudodami WIJCK. į savo namus ne tik atsinešite aukštos kokybės gaminį, bet ir prisidedate prie tvarios aplinkos. Visi gaminiai pagaminti iš 100% perdirbtų, natūralių medžiagų. 

GRACCIOZA

“Graccioza” yra prekės ženklas, priklausantis bendrovei “Sorema” ir rinkoje egzistuoja nuo 1974 m. Portugalijoje įsikūrusi “Graccioza” siūlo aukščiausios kokybės ir aukščiausios klasės vonios tekstilę, skirtą suteikti prabangiausiems pojūčiams vonios kambaryje.

 

Portugalijoje įsikūrusi “Graccioza” nuo pat pirmos dienos siekė gaminti geriausius pasaulyje vonios tekstilės gaminius. 1975 m. pradėjo gaminti vonios kilimėlius, diegdami dizaino ir gamybos technologijų naujoves. Netrukus kompanijos gaminiai tapo gerai žinomi visame pasaulyje dėl aukščiausios kokybės, minkštumo ir patvarumo.

 

Šiuo metu “Graccioza” pripažįstamas kaip vienas geriausių gamintojų pasaulyje prabangios vonios tekstilės rinkoje. Kompanijos aukščiausios kokybės gaminiai įgijo unikalią reputaciją ir išplito pasauliniu mastu, juos galima rasti prestižiškiausiose parduotuvėse visame pasaulyje.

BUGAIA

„Bugaia“ – namų kvapau tai visų pirma šeimos istorija, tėvo ir dukros sinergija, kurios tikslas – kurti intensyvius, subtilius ir išraiškingus kvapus. Prancūzijoje gaminami namų kvapai ir prabangios žvakės, galinčios perkelti jus į stiliumi išsiskiriantį interjerą.
Siekdami pasiūlyti nepakartojamą kvapų interliudiją, BUGAIA stengiasi kurti ryškius kvapus, kurie paliktų neišdildomą įspūdį. Kiekvienas kvepalų kūrinys, tarsi absoliučios laimės akimirkos prisiminimas, kviečia pažadinti savo pojūčius. Nesvarbu, ar tai būtų putojantis vakaro prisiminimas, ar kelionė į Rytus, prabangios BUGAIA žvakės pasakoja istoriją, o jų purškiami kvapai siūlo jausminį pabėgimą.
 
Gerbdami prancūziškąją patirtį, BUGAIA sukūrė gilius, estetiškus namų kvapus, kurie lydės jūsų gyvenimo akimirkas. Pagal gryną prancūziškąją savoir-faire tradiciją buteliukuose naudojamos itin grafiškos geometrinės formos, jie mirguliuoja ryškiomis spalvomis ir yra papuošti metalinėmis auksinėmis etiketėmis. Kūrybinga ir drąsi “Bugaia” šiuolaikiškai peržiūri neo-art deco stiliaus kodus. Spalvos derinamos su medžiaga, raštai puošia Prancūzijoje pagamintų žvakių stiklą, o difuzoriai puošiami subtiliai moteriškomis kreivėmis. Prekės ženklas atmeta minimalizmą. Jei kvepalai sublimuoja interjerą, purškikliai tampa tikrais brangakmeniais, kuriuos mėgstame demonstruoti. Bugaia stiliui būdingas šiek tiek retro stiliaus įspūdis, o formose jaučiami Art Deco akcentai.

DECORAGLOBA

“Decoragloba”, jaunas veržlus ir gan naujas gamintojas ne tik Lietuvoje, bet ir Ispanijoje. Kas gali sukurti daugiau jaukumo nei namų kvapas? Decoragloba prekiauja namų kvapais, kurie sukuria patirtis ir primena įvairiausius pasaulio žemynus. Visai neseniai buvo išleista naujoji ir itin estetiška CORTELL linija. Žvakes ir kvapus tikrai galima laikyti esminiu dekoro elementu, leidžiančiu sukurti ypatingą aplinką visoms ypatingoms akimirkoms: romantiškoms, šiltoms ar jaukioms. Ypatinga pastelinių spalvų estetika ir subtilumas, rankų darbo keramikiniai kokybiški difuzoriai ir indai žvakėms, o visų svarbiausia užburiantys ir jaukūs kvapai – NAMAMS.

“Decoragloba”, šio sektoriaus etaloninė įmonė, siūlo didelį natūralios šviesos produktų ir namų kvapų asortimentą. Iš viso gamintojas jau sukūrė 15 itin išskirtinių kvapų. Pirmoji kolekcija, vadinama “Identity”, ji įkvėpta Viduržemio jūros regiono ir sudarytą iš kvapų, kurie nukelia mus į šias vietas ir poilsio akimirkas, antroji kolekcija “Experiences”, ji kupina charakterio, skatinimo įkvėpimo semtis kitose pasaulio dalyse, pavyzdžiui, Afrikoje. Dėl egzotiškų aromatų šie kvepai  bent ju mintimis privers jus keliauti į šį žemyną.

Kiekvienas Decoragloba namų kvapas itin sužavi ir užburia savo jaukumu, tikrumu ir dar iki šiol neuostais, ypatingais kvapų deriniais.

Powell Craft

Powell Craft yra šeimai priklausantis verslas įkurtas nuo 1962 m. Produktų asortimentas išaugo ir įvairėjo nuo medinių žaislų septintajame dešimtmetyje iki dekoratyvinių namų apyvokos reikmenų ir kvepiančių dovanų bei gražiai rankomis pagamintų medvilninių naktinių drabužių. Per pastarąjį dešimtmetį buvo pristatytas platus vaikiškų, kūdikių, vaikų darželių aksesuarų asortimentas. Gamintojas remia įvairias labdaros organizacijas, ypač „Mobile Cèches“ Indijoje ir „Children Hospice South West“ – vaikų globos namus Sasekse.

le jarDIN RETROUVE

“Le Jardin Retrouvé” – tai kvapų kelionė per laiką ir gamtą, kurioje susipina kvapai, pranokstantys paprastus kvapus. Šie kvepalų namai, kuriuos 1975 m. įkūrė Jurijus Gutsatzas, o 2016 m. atgaivino jo sūnus Michelis, turi turtingą paveldą. Kiekvienas aromatas, išvertus iš anglų kalbos reiškia “Iš naujo atrastas sodas”, yra poetinis ieškojimas, sukeliantis prisiminimus apie žydinčius sodus ir brangias akimirkas.

Įkvėpti originalių Yuri kūrinių, “Le Jardin Retrouvé” derina tradicijas su šiuolaikiniu jautrumu, kurdami nesenstančius, bet šiuolaikiškus kvepalus. Jų įsipareigojimas meistriškumui pasireiškia aukštos kokybės ingredientų naudojimu ir kruopščiu gamybos procesu.

Kvepalai “Le Jardin Retrouvé” laikosi tvaraus požiūrio, naudoja ekologiškas pakuotes ir nekankina gyvūnų. Patys kvapai – tai harmoningos simfonijos, dažnai primenančios ramius kraštovaizdžius ar džiaugsmingas šventes, perteikiančios gražių gyvenimo akimirkų esmę.

Šie nišiniai kvepalų namai kviečia žmones iš naujo atrasti emocinę ir jausminę kvepalų galią, todėl kiekvienas buteliukas tampa ne tik kvepalais, bet ir brangiu pasakojimu. “Le Jardin Retrouvé” liudija, kad parfumerija, kaip meno forma, yra neblėstantis žavesys, ir kviečia vartotojus leistis į kvapų kelionę, kuri pranoksta laiką ir rezonuoja su gamtos pasaulio grožiu.

Kvapo talpa pagaminti iš Limožo porceliano, o dangteliai – iš Jura buko, ir abu juos galima naudoti kaip arbatos rinkinius ar kaip tik norite.

Paskyra
Mėgstamiausi
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Mini Krepšelis 0