NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 EUR

TAVO INTERJERO KODAS

Verslo dovanos, kurios palieka įspūdį

BENDRADARBIAUKIME

Verslo dovanos – išskirtinė proga teigiamą prekės ženklo įvaizdį puoselėti nedidelėmis, tačiau ypač reikšmingomis detalėmis. Šis artimo ryšio, atidumo ir rūpesčio gestas rodo, kiek daug gali verslo rodomas dėmesys. Klientas, darbuotojas ar verslo partneris – kad ir ką šįsyk pradžiuginsite netikėta dovana, CODEKUS gali padėti rasti praktišką, estetišką ir iš tiesų nepamirštamą sprendimą.

Gavę verslo kliento užklausą, pateiksime originalių idėjų, suformuotų atsižvelgiant į jūsų verslo ypatumus, dovanos gavėją bei artėjančią progą. Vertiname lojalią draugystę bei abipusę meilę stilingoms interjero dovanoms, tad greta personalizuotų pasiūlymų taikome ir ypatingas nuolaidas, kuriomis gali pasinaudoti kiekvienas verslo klientas.

Originalios verslo dovanos darbuotojams, kolegoms ir partneriams

Išskirtiniam verslui – originalios dovanos. Įsimintinos, prasmingos ir prabangios dovanos ne tik atliepia jų gavėjo poreikius, bet ir atspindi prekės ženklo esybę: nuotaiką, spalvinę gamą, bendrą identitetą. CODEKUS asortimente – tūkstančiai idėjų, tarp kurių jau slypi tobulas jūsų dovanos sprendimas.

Nėra vienos ir universalios dovanos: jei partnerį nudžiuginsite įteikdami unikalią dekoro detalę, įmonės darbuotojams nepamirštama gali tapti itin praktiška dovana – pavyzdžiui, jaukūs namų tekstilės ar kosmetikos gaminiai. Nepamiršdami jūsų verslo poreikių, siūlome ypatingus sprendimus, kuriuos personalizuojame iki smulkiausių detalių. Prabangios verslo dovanos neapsieina be originalaus, stilingo įpakavimo – jį pritaikome nepamiršdami prekės ženklo atributų bei jūsų išreikštos prabangios dovanos vizijos

Verslo dovanos ir interjero dekoras: ypatingi pasiūlymai jūsų įmonei

CODEKUS ir verslo draugystė – tai ne tik dovanos verslo partneriams, bet ir ypatingi dekoro sprendimai jūsų įmonės erdvei. Bendradarbiaujame su viešbučiais ir kitais verslais, kuriems ypač svarbus jaukumas, prabylantis interjero dekoro detalėmis. Kokie elementai gali pagyvinti jūsų kuriamą erdvę? Kaip užtikrinti funkcionalią ir formalią, tačiau stilingą darbo aplinką? CODEKUS gyvena interjero dekoru ir jo subtilybėmis, tad savo patarimais bei idėjomis šiems klausimams mielai pasidalinsime ir su verslo klientais.

Interjerui norisi suteikti dar daugiau asmeninių akcentų? Individualūs užsakymai – išeitis, kuria kviečiame pasinaudoti personalizavimo galimybių ieškančius verslus. Specializuotos, vardinės prekės (pavyzdžiui, patalynė, lovos užtiesalai, rankšluosčiai ar vonios aksesuarai) padės sukurti jaukumą jūsų klientams, bet tuo pačiu atspindėti verslo identitetą ir ryškiausias jo vertybes. Bendraukime – išreikškite savo interjero dekoro poreikius, o mes patarsime, kaip išskirtinės detalės gali praturtinti jūsų aplinką.

Paskyra
Mėgstamiausi
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Mini Krepšelis 0