NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 EUR

TAVO INTERJERO KODAS

APIE MUS

Kas mūsų namus paverčia savais? Sienų spalva, puikios medinės grindys ar prabangios akmens plytelės, o gal aksominės užuolaidos?

Mes tikime, kad namų dekoras yra daug daugiau nei gražūs žurnalai ar paveikslėliai. Namai, gali formuoti jus, pasakoti jūsų istoriją, požiūrį, vertybes, estetinį suvokimą, taip pat daryti įtaką jūsų nuotaikai ir atspindėti jus pačius – parodyti kas esate jūs.

Dekoruojant namų erdvę turime galimybę išreikšti save, sukurti tokią erdvę, kuri patinka mums patiems, kuri atspindi mūsų asmenybę ir sukuria unikalų geriausio gyvenimo foną. Šis fonas gali padaryti vakarienę linksmesnę, suteikti daugiau džiaugsmo vaikams, padėti atsipalaiduoti. Juk mūsų pačių atsirinktas dekoras pakelia pojūčius ir leidžia jaustis jaukiai, leidžia jaustis taip tarsi būtume namuose. Tokiuose namuose kurie byloja pačiu savimi ir yra labai artimi.

Galbūt šį geriausią gyvenimo foną gali atspindėti unikali dekoracija, kuri krenta į akį ir patraukia kaip graži estetinė detalė arba vaza kurioje norisi merkti dovanotas gėles. Galbūt tai statulėlė, kuri atspindi siekus, svajones ar užsibrėžtą tikslą. Foną gali kurti jaukus ir spalvingas kilimas, taip pat šaltais vakarais sušildantis jaukus pledukas. Žvakė skleidžianti susikaupimo ir energizuojantį kvapą, arba atpalaiduojantis namų tekstilės kvapas po sunkios dienos.

Tikriausiai savuose namuose norėtųsi ryte gerti kavą su švelnia ir pačia gražiausia pižama, o vakare išeiti iš dušo su jaukiai apglėbiančiu chalatu ?

Tikėdami, kad kiekviena, net menkiausia detalė mūsų namuose yra svarbi, nuolat ieškome išskirtinų prekių visame pasaulyje. Prekių kurios galėtų padėti namus paversti jaukiais ir savais. Tokio tikėjimo vedami ir sukūrėme CODEKUS, kad galėtume padėti jums sukurti unikalų geriausio gyvenimo foną ar palepinti savo mylimus žmones puikiomis ir jaukiomis dovanomis – geriausiam jų gyvenimo fonui.

Paskyra
Mėgstamiausi
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Mini Krepšelis 0