NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 EUR

TAVO INTERJERO KODAS

CODEKUS interjero salonas: vieta, kurios nerasite kitame prekybos centre

„Codekus“ interjero salonas gimė iš meilės estetikai ir išskirtinumui. Namai, biuras ar darbo vieta gali formuoti mus, mūsų požiūrį, vertybes, estetinį suvokimą, pasakoti mūsų istoriją, taip pat daryti įtaką mūsų nuotaikai ir atspindėti mus pačius – parodyti, kas mes esame. „Europa“ su savo naująja koncepcija, kurios tikslas – įgyvendinti naujas, išskirtines idėjas, lankytojams kurti malonią erdvę ne tik apsipirkti, naudotis kokybiškomis paslaugomis, bet ir kurti asmenišką santykį, paremtą abipusiu lojalumu, tobulai tiko mūsų tikslui – esant itin didelei pasiūlai išlikti unikaliems, todėl čia ir susitinkame“, – kalbėjo salono įkūrėja Ignita Nekrošiūtė.

Svarbi kiekviena detalė

Verslininkė salono interjerą ir koncepciją, kuri remiasi danų hiugė stiliumi, apgalvojo iki smulkmenų: itin daug dėmesio skyrė estetikai, nevengė netradicinių sprendimų, asortimente nemažą dalį sudarys originalios ir kokybiškos verslo dovanos, ypač aktualios aplinkinių biurų darbuotojams. Komanda daro viską, jog „Codekus“ taptų bendruomenę buriančia vieta.„Stengėmės, kad į saloną būtų smagu užeiti, jis neprimintų sandėlio. Prekę įsidėti į krepšelį internete nėra sudėtinga, daug sudėtingiau sukurti ryšį su klientu – būtent tą ir stengsimės daryti“, – pabrėžė I. Nekrošiūtė. Tokiomis pat vertybėmis, stiprybėmis ir drąsa kurti bei keistis remiasi ir prekybos centro „Europos“ naujoji strategija.

„Mes orientuojamės į kokybę, faktūrų, medžiagų išskirtinumą, jų tvarumą, ir tas prisilietimas prie jų labai svarbus. Galimybė paliesti, gyvai apžiūrėti padeda prekę pažinti, prisijaukinti, rasti atsakymą, kodėl ta prekė išskirtinė – to nuotrauka paprastai neatskleidžia“, – komentavo pašnekovė.

Prekyba internete – ne kiekvienam

Verslininkės įsitikinimu, dėmesio, interjero salono kuriamos nuotaikos, kokybiškos aplinkos elektroninė prekyba atstoti negali. „Mes orientuojamės į santykio kūrimą su klientais, patarimus, pagalbą jiems. Jei žmogus ieško dovanos verslo partneriui ar kolegai, kas nėra paprasta užduotis, mes pasiruošę padėti ir patarti. Kuriant interjerą klausimų ir dvejonių, klaidų taip pat netrūksta. Mūsų tikslas, kad į saloną atėjęs žmogus gautų dėmesio, laiko, skirto tik jam, ir čia gautų visus atsakymus“, – sakė I. Nekrošiūtė.

Nauja prekybos vieta PC EUROPA

Sprendimą interjero saloną kurti „Europoje“ pašnekovė teigė ir priėmusi, nes sužavėjo valdytojo sukurta strategija bei sutapusios vertybės: „Nors prekių pasiūla didžiulė, norėjome dirbti kartu ir ieškoti būdų, kaip išsiskirti iš kitų, kaip kuo geriau atitikti klientų poreikius. Kai vertybės sutampa, tą daryti lengviau. Žinoma, ne mažiau svarbi patogi prekybos centro vieta. Aplinkiniuose biuruose dirbantys ar naujos statybos daugiabučiuose gyvenantys žmonės šalia darbo vietos ar namų galės įsigyti prekių namams, dovanų, kurių nebereikės ieškoti po darbo valandų važinėjant iš vieno prekybos centro į kitą, gaišti laiko, kurį galima skirti šeimai, ir stovėti spūstyse.“

Visą straipsnį rasite delfi.lt naujienų portale.

Paskyra
Mėgstamiausi
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Mini Krepšelis 0