NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 EUR

TAVO INTERJERO KODAS

CODEKUS atidarymas: vieta, kurioje namų interjeras atgimsta jūsų asmenybe

Namų interjeras – tai erdvė, kurioje kiekviena detalė prabyla interjero kūrėjo balsu, atskleisdama ne tik jo svajonių namų viziją, bet ir savitą, unikalų bei nepakartojamą estetikos pojūtį. Greta stilingų bei funkcionalių baldų derinio, namų interjeras kuriamas ir naujomis spalvomis nušviečiamas smulkiomis, tačiau iškalbingomis detalėmis – čia ypatingą prasmę įgauna stilingos ir kokybiškos namų dekoro prekės. Interjero salonas „Codekus“ – tai nauja erdvė, atvėrusi duris visiems, kuriantiems savo interjero kodą.

„Codekus skamba kaip kodas – kiekvienas interjero detalės pasirinkimas tarsi užšifruoja namuose tam tikrą reikšmę apie žmogų ir jo gyvenimą. Imi suprasti, kad interjero detales ir daiktus į namus perki ne šiaip sau, o tam, kad tam tikra forma kalbėtum apie savo asmenybę, savo skonį atskleistum per formas, spalvas ir tekstūras, kurios tau artimos, turi prasmę. Kiekvienas kodas arba kitaip – interjero detalės – gali kurti vis naujas visumas reikšmių.“

Namų interjeras, charakteris, kūryba – o kas yra jūsų kodas?

Apie tai, kad kiekvienas turi savitą, atpažįstamą kodą, prakalbo ir į įkurtuvių šventę susirinkę žinomi svečiai. „Gal tai ir banalu, bet per daug metų mano simboliu tapo raudona plaukų spalva“, – šypsosi aktorė Redita Dominaitytė. Savo kodu šuolį vadina baleto primarijus Nerijus Juška. Nuotraukose tarsi pakibęs ore dažnai įsiamžinantis žinomas vyras patikino – kaskart, atsispyręs nuo žemės, jis stengiasi atlikti vis kitokį, sudėtingesnį ar vaizdingesnį šuolį. Jo nuomone, žmogaus kodas yra tai, ką jis daro kitaip nei kiti, tai, iš ko jį galima atpažinti.

Žinomas šalies kaskadininkas, karatė čempionas Darius Petrikauskas ir jo žmona, teisininkė Ieva šeimos kodu vadina šunis. Jų pora dabar augina du, o ateityje, kai įsikels į naujus namus, ketina iš prieglaudos parsivežti dar bent vieną. D. Petrikauskas šunimis rūpinasi nuo vaikystės, nuo kelių yra ir nukentėjęs – po vieno smagaus padūkimo ant pašnekovo kaktos net liko iki šiol matomas randas. „Tų randų yra ir daugiau, bet supranti, kad jie atsirado iš didelės meilės, netyčia, – patikina pašnekovas, – Automobilyje ėmiau vežiotis skanėstų, nes kelyje neretai pamatau klaidžiojančius pasiklydusius šunis. Tik su tuo, ką jie mėgsta, gali suvilioti gyvūną, jį nuvežti į prieglaudą ir pagal mikroschemą surasti šeimininką“. Primabalerinos Olgos Konošenko kodas – atkaklumas. Ji tikina visada turinti kantrybės sulaukti to, ko siekia. 

Tuo tarpu buvusio modelio, dabar studentės Gabrielės Gutt atpažįstamumas dažnai susijęs ne su darbais, o su skandalais. „Jie mane patys susiranda!“, – juokauja pašnekovė. Keliautoją, televizijos laidų vedėją Žygimantą Barysą visi atpažįsta iš šypsenos, o ledo skulptorių Mindaugą Tendziagolskį – iš jo darbų. Ryški, šokiruojanti kūryba jau yra tapusi tapytojos Gintarės Tilūnaitės kodu.

Esmė – namų interjeras, nepaliaujantis stebinti naujovėmis

„Visą gyvenimą domėjausi menais, teko susidurti su teatro studijomis, tačiau baigiau filosofiją ir pasukau link verslo magistro studijų. Teatras ir filosofija mane išmokė tam tikro gilesnio pajautimo ir suvokimo tiek žodžio, tiek vaizdo estetikos prasme. Estetika iš esmės yra raktas, kuris veda mane per gyvenimą. Kiekviena forma, detalė ir mikro judesys kalba apie tai, kas esame mes, kokie yra mūsų namai, kaip mes norime save pozicionuoti, kokią istoriją nešamės savyje. Mane asmeniškai visada didžiausios laimės ir pasitenkinimo akimirkos ištinka tuomet, kai bet kame pamatai netikėtumą, dviprasmiškumą ar istoriją, gerą dramaturgiją. Bet koks estetinis tobulumas gali būti perkeltas į daugelį sričių, net į namus“, – įsitikinusi į „Codekus“ atidarymą Vilniuje pakvietusi I. Nekrošiūtė. 

Anot jos, jeigu laikomės tokio požiūrio ir užduodame klausimą „Kas mūsų namus paverčia savais? Sienų spalva, puikios medinės grindys ar prabangios akmens plytelės, namų dekoracijos, o gal aksominės užuolaidos?“, tuomet mes tikime, kad namų interjeras yra daug daugiau nei gražūs žurnalai ar paveikslėliai. „Namai gali formuoti mus, pasakoti mūsų istoriją, požiūrį, vertybes, estetinį suvokimą. Taip pat daryti įtaką jūsų nuotaikai ir atspindėti jus pačius“.

Namų dekoro prekės elegantiškam gyvenimo fonui

Dekoruojant namų erdvę, pasak interjero salono įkvėpėjos, turime galimybę išreikšti save, sukurti tokią erdvę, kuri patinka mums patiems, kuri atspindi mūsų asmenybę ir pabrėžia unikalų geriausio gyvenimo foną. Pastarasis gali padaryti vakarienę linksmesnę, suteikti daugiau džiaugsmo vaikams, padėti atsipalaiduoti. Šį geriausią gyvenimo foną, pašnekovės nuomone, gali atspindėti ir unikalios namų dekoracijos, kurios yra pastebimos bei patraukia dėmesį. Arba vaza, kurioje norisi merkti dovanotas gėles. Galbūt tai statulėlė, kuri įprasmina siekus, svajones ar užsibrėžtą tikslą. Foną, I. Nekrošiūtės įsitikinimu, gali kurti jaukus ir spalvingas kilimas, taip pat šaltais vakarais sušildantis pledukas, žvakė, skleidžianti susikaupimo ir energizuojantį kvapą. „Tikriausiai savuose namuose norėtųsi ryte gerti kavą su švelnia ir pačia gražiausia pižama, o vakare išeiti iš dušo su jaukiai apglėbiančiu chalatu? Tikėdami, kad visos, net ir menkiausios namų dekoro prekės, mūsų interjere yra svarbios, nuolat ieškome išskirtinių gaminių visame pasaulyje. Simbolių, kurie galėtų padėti namus paversti jaukiais ir savais. Tokio tikėjimo vedinas ir įkurtas interjero salonas „Codekus“ – kad galėtume padėti kiekvienam rasti unikalų geriausio gyvenimo foną ar palepinti savo mylimus žmones puikiomis ir jaukiomis dovanomis“, – sako I. Nekrošiūtė. 

Pasveikinti naująją erdvę su įkurtuvėmis atvyko ir aktoriai Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Aurelija Tamulytė, dizainerė Aurelija Jurkšaitytė, komunikacijos specialistas Alkas Paltarokas, interjero dizainerė Jūratė Miliauskaitė Laurinaitienė, plaukų stilistė, menininkė Jurgita Malakauskaitė, plaukų stilistas Karolis Murauskas bei kiti.

Visą straipsnį rasite lrrytas.lt naujienų portale.

Paskyra
Mėgstamiausi
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Mini Krepšelis 0